• БІЗНЕСУ
  • ПРИВАТНИМ ОСОБАМ
  • ПРО БАНК
  • ВІДДІЛЕННЯ та БАНКОМАТИ
  • ПАРТНЕРАМ
  • Private Banking
  • Цифрові проєкти та партнери
Ексклюзивно для IT-спеціалістів та фрилансерів! АО «АКБ «КОНКОРД» роздає подарунки за зняття валюти з карток закордонних банків

Знімай валюту з карток закордонних банків всього за 2% та гарантовано отримай подарунок і бонуси від Concord bank!

Акція діє з 23 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року включно.

Отримати гарантований приз може кожен IT-спеціаліст чи фрилансер. Для цього потрібно лише зняти готівку з картки закордонного банку у касі будь-якого відділення АТ "АКБ "КОНКОРД"Concord bank. Після зняття готівки співробітник банку дарує брендований пряник або енергетичний напій. Також учасник акції отримує 2 флаєра, які можна обміняти на +1% до валютного депозиту та/або на преміум-картку Visa Platinum від АТ "АКБ" КОНКОРД" з роком безкоштовного обслуговування та набором всіх привілеїв.


Як отримати свій подарунок:


- Зверніться до каси Concord bank, щоб зняти валюту з картки закордонного банку з комісією нашого банку всього 2%

- Після зняття готівки отримайте від касира квитанцію, скретч-картку та два флаєри.

- Зітріть захисний шар на скретч-картці та подивіться, який приз на ній зазначений.

- Отримайте свій подарунок від касира.


Флаєри можна обміняти на VIP-картку в будь-якому преміум-відділенні АТ " АКБ" КОНКОРД" та/або на бонус до валютного депозиту у відділеннях роздрібного бізнесу. Встигніть скористатися флаєром у період з 23 грудня 2019 року до 29 лютого 2020 року включно.


Важливі деталі акції:

Сума зняття та їх кількість не має значення — ви можете знімати гроші безліч разів та кожен раз отримувати гарантований приз і два флаєри. Кожен флаєр з бонусом “+1% до депозиту" дає право на оформлення одного депозиту з підвищеною ставкою. Зазначені бонуси не сумуються між собою та з іншими діючими бонусами Банку. Додатковий бонус застосовується до вкладів «Класичний +», «Накопичувальний» (строком 3 місяці, 6 місяців, 12 місяців + 1 день) в євро/доларах.

Кожен флаєр з бонусом “на преміум-картку Visa Platinum" дає право на одне безкоштовне отримання картки з роком безкоштовного обслуговування та набором всіх привілеїв, які входять в тарифний пакет. Цю картку можна отримати у будь-якому VIP-відділенні АТ "АКБ " КОНКОРД" і тільки 1 раз. Тобто, навіть, якщо у клієнта є декілька флаєрів з цим бонусом, він може отримати тільки 1 картку.

А ще, нагадуємо, що знімаючи валюту з карток закордонних банків у відділенні Ви маєте унікальну можливість - відправитись до Кремнієвої долини у 2020 році разом з командою АТ "АКБ " КОНКОРД" . Для цього вам, просто треба відсканувати QR-код з наліпки на касі чи банера у відділенні, Заповнити коротку анкету та дочекатися повідомлення з датою розіграшу.

Тож встигніть скористатися можливістю у період новорічних свят!
Хай щастить!
Є питання? Телефонуйте: (050), (068), (0562) 734 50 05

Поділитися в соціальних мережах