• БІЗНЕСУ
  • ПРИВАТНИМ ОСОБАМ
  • ПРО БАНК
  • ВІДДІЛЕННЯ та БАНКОМАТИ
  • ПАРТНЕРАМ
  • Private Banking
Чому бонусна програма «CONCORD CLUB» саме для Вас
  • Програма автоматично доступна власникам преміальних карт банку класу MC Platinum і MC World Elite, Visa Infinite і Visa Platinum в національній валюті.
  • 1 % кешбеку (повернення коштів на бонусний рахунок) з усіх оплат.
  • 1 бонус = 1 UAH. Під час виплати бонусів (виплати винагороди) банк як податковий агент самостійно сплачує податки від імені клієнта, згідно з чинним законодавством України.
  • Обмін бонусів на винагороду відбувається через зручний і функціональний сервіс у системі інтернет-банкінгу «icON25».

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ


Де я можу перевірити свій бонусний рахунок?

Свій бонусний рахунок ви можете перевірити, авторизувавшись в інтернет-банкінгу «icON25». У web-версії на головній сторінці серед інших карток ви побачити картку під назвою «Бонусна програма».
Або зробіть це в мобільній версії – вкладка «Кешбек».

Як я можу обміняти бонуси на гривні?

Для цього в мобільному додатку інтернет-банкінгу «icON25» на вкладці «Кешбек» натисніть кнопку «Вивести на картку», і суму автоматично буде конвертовано в гривні та переказано на вашу картку.
Що стосується web-версії інтернет-банкінгу, то необхідно перейти на вкладку «Бонусна програма» та обрати картку, на яку зарахувати конвертовані бонуси. Готово!


Де я можу прочитати офіційні правила бонусної програми?

Офіційні правила ви можете прочитати у web-версії інтернет-банкінгу «icON25». Вкладка «Бонусна програма» - «Офіційні умови бонусної програми».


Де я можу слідкувати за нарахуванням бонусів?

У web-версії інтернет-банкінгу «icON25», вкладка «Бонусна програма» - «Виписка». Там ви також можете обрати період, за який хочете побачити нарахування бонусів.


За що нараховуються бонуси?

Бонуси розмірі 1 % від суми нараховуються з усіх оплат, які були здійснені в гривні за вашою карткою, окрім: - будь-яких операцій поповнення карти клієнта; - отримання коштів у банкоматах і касах; - переказів коштів з картки клієнта; - будь-яких операції в СДО (системі дистанційного обслуговування) «icON25», тобто сплати за послуги, перекази р2р, валютообміну онлайн тощо.


Що робити, якщо я не хочу бути учасником бонусної програми «CONCORD CLUB»?

Якщо клієнт не бажає брати участі в бонусній програмі, він зобов'язаний письмово повідомити про це банк у вільній формі, надіславши звернення за реквізитами, зазначеними в розділі 17 Публічного договору Комплексного банківського обслуговування фізичних осіб АТ «АКБ «КОНКОРД».


На що я можу витратити бонуси?

Самі бонуси витратити неможливо. Їх потрібно буде обміняти на гривні. 1 бонус = 1 грн + вирахування податків, які банк як агент автоматично списує під час зарахування гривень на вашу картку. А далі вже конвертовані бонуси ви можете витрачати на що завгодно: авіаквитки, вечерю в ресторані, проживання в готелі, процедури в SPA-салоні та ін.

Використання бонусів

Будучи власником преміальних карт, накопичені бонуси Ви можете перевести в грошові кошти без будь-яких обмежень за сумою!

Процедура обміну бонусів на винагороду доступна клієнтам у системі Інтернет-банкінгу "icON25"


Бажаєте стати учасником?
Залишити заявку