(050);(068);(056) 734-50-05
WhatsApp
(050);(068) 734-50-05
Viber
(050);(068) 734-50-05
Служба клиентской поддержки
КРУГЛОСУТОЧНО
укрengрус

Корпоративна картка

КОРПОРАТИВНА КАРТКА

Корпоративна картка  - це ідеальний інструмент організації та контролю оплати відрядження, оплати  представницьких та господарських витрат Вашого підприємства.

Зробіть кошти на Вашому картковому рахунку дійсно ліквідними: доступними в будь-який момент часу, з будь-якої точки світу.

За допомогою корпоративної картки Ви можете здійснювати наступні  витрати:

  • Представницькі витрати та витрати на відрядження: картка дозволяє безготівково оплачувати основні і супутні витрати на організацію зустрічей і конференцій, а також позбавляє необхідності видавати готівкові кошти під звіт співробітникам;
  • Оплата господарських потреб підприємства: наприклад послуг комунальних служб, витрат пов'язаних з офісним життєзабезпеченням організації (канцелярія, комп'ютерні витратні та комплектуючі матеріали, передоплата друкованої продукції);
  • Оплата безпосередньо виробничих послуг: сировини та матеріалів, послуг доставки, послуг  підрядників, супутніх витрат.

 Відкривши корпоративну картку в ПАТ «АКБ «КОНКОРД» Ви отримаєте наступні переваги:

  • Цілодобовий доступ до коштів на рахунку: можливість у будь-який момент вільно користуватися коштами;
  • Економія часу і грошей: використання корпоративних карток дозволяє скоротити операційні витрати і час пов'язані з отриманням і видачею підзвітних сум;
  • Безпека: можливість заблокувати корпоративну карту в разі її втрати або крадіжки;
  • Контроль коштів: можливість  встановити витратний ліміт за корпоративною карткою.

Відкривши поточний рахунок в ПАТ «АКБ «КОНКОРД» Ви маєте можливість оформити випуск корпоративної картки БЕЗКОШТОВНО та користуватися нею на максимально вигідних для Вас тарифах.

Тарифи по випуску та обслуговуванню корпоративної картки

Правила користування корпоративною платіжною карткою та умови обслуговування рахунку, відкритого в ПАТ «АКБ «КОНКОРД»  (невідємна частина Договору  про відкриття та обслуговування поточного рахунку з випуском корпоративних платіжних карт)