(050);(068);(056) 734-50-05
WhatsApp
(050);(068) 734-50-05
Viber
(050);(068) 734-50-05
Служба клиентской поддержки
КРУГЛОСУТОЧНО
укрengрус

З НОВИМ РОКОМ!

Шановні клієнти Конкорд банку!

В Україні настав час, коли можна самостійно будувати країну, про яку мрієш. Знайшлося багато українців, які захотіли зробити свій внесок, щоб наша країна стала кращою. Це і волонтери, що працюють як Міністерство охорони здоров'я, і ​​програмісти, що переводять паперову тяганину в європейський електронний формат, і чесні бізнесмени, які забезпечили величезну кількість робочих місць, сплачуючи податки і поповнюючи бюджет держави.

Конкорд банк теж став частиною цих змін на краще. В цьому році ми забезпечили 200 робочих місць по всій країні. Ми запустили зручні і технологічні сервіси на підтримку малого і середнього бізнесу, на якому тримається економіка країни.

Це і icONBusiness для управління бухгалтерією підприємства в режимі «онлайн», і миттєві перекази, і зручні корпоративні картки.
Це і Інтернет-банкінг icON25, що дозволяє сплачувати комунальні платежі, авіа та ЖД квитки, поповнювати мобільний, відкривати депозити і оформляти кредити, сидячи вдома на дивані з будь-якого мобільного пристрою.

Цього року Конкорд банк запустив свій власний процесинговий центр «Прокард». Це наша гордість і перспектива розвитку. Наші клієнти отримали максимальну швидкість випуску платіжних карт, отримання та перевипуск ПІН коду через СМС повідомлення, а попереду запуск привабливою системи лояльності з бонусами і привілеями для кожного з вас.

 У жовтні 2016 року Конкорд банк успішно пройшов перевірку Національного Банку, після чого продовжив свою стратегію розвитку технологічних продуктів для Вас і Ваших компаній.
 У листопаді наші акціонери сформували статутний капітал, який в 2017 році складе 200 мільйонів гривень, таким чином, достроково виконавши графік докапіталізації від НБУ.
А в грудні Національне рейтингове агентство «Рюрік» підвищило довгостроковий кредитний рейтинг банку до рівня uaA_ інвестиційної категорії «стабільний».

Дорогі друзі, дякую, що були з нами весь цей рік!
Що розділили з нами перемоги Конкорда, що були першими, хто тестував наші нові продукти, критикував, підтримував, довірив нам свої заощадження і гроші свого бізнесу.

Нехай у Новому Році ваше улюблене справа процвітає і розвивається, нехай рідні люди будуть завжди щасливими і здоровими і нехай цей рік допоможе нам всім разом зробити нашу країну соціальної, багатою, комфортною і дружною!
З новим роком!