(050);(068);(056) 734-50-05
WhatsApp
(050);(068) 734-50-05
Viber
(050);(068) 734-50-05
Служба клиентской поддержки
КРУГЛОСУТОЧНО
укрengрус

Тарифний пакет «Бюджетний»

Ви - керівник комунального підприємства? 

Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ обслуговування всіх зарплатних карт і будь-яких операцій навіть ... у післяопераційний час!

Уявімо, що ви - керівник великого комунального підприємства типу «Тепломережа». У вас в підпорядкуванні - великий колектив і щоденна робота з рахунками - закупівля фільтрів, обладнання на десятки тисяч гривень.

І не завжди виходить встигнути закінчити платежі до кінця операційного часу. Але, на жаль, інші банки у післяопераційний час сплачують рахунки тільки за підвищеним тарифом ...
Для вашого максимальної зручності Конкорд банк розробив спеціальний пакет послуг «Бюджетний». – Розповідає начальник Департаменту організації продажів корпоративним клієнтам ПАТ «АКБ «КОНКОРД» Виктор Цикалюк. - Єдина існуюча плата за його використання - це щомісячне його обслуговування за мінімальною вартістю - 150 гривень.

За ці гроші ви отримуєте:
- Безкоштовний випуск і обслуговування усіх зарплатних карт для співробітників підприємства;
- Безкоштовний прийом та відправка будь-яких платежів з вашого рахунку на будь-які інші рахунки навіть у післяопераційний час.
- Безкоштовне підключення до Інтернет-банкінгу «icON business» для дистанційного керівництва всіма рахунками в режимі «онлайн» з будь-якого пристрою;
- А на залишок коштів на вашому рахунку нараховується 4% річних.

За більш детальною інформацією звертайтесь до цілодобової служби клієнтської підтримки (050), (068) (056) 734-50-05 або до відділення Конкорд банку.