(050);(068);(056) 734-50-05
WhatsApp
(050);(068) 734-50-05
Viber
(050);(068) 734-50-05
Служба клиентской поддержки
КРУГЛОСУТОЧНО
укрengрус

З Різдвом Христовим!

Любі друзі! Конкорд банк від душі вітає Вас із наступаючим Різдвом! Нехай сьогодні, в чарівну ніч з 6-го на 7-е у Ваш дім завітає справжнє різдвяне диво!

До речі, ви знали, що однією з народних традицій є традиція миритися в цей день, прощати один одному образи навмисні та ненавмисні, щоб повною мірою відчути радість життя! Ніч з шостого на сьоме січня символізує народження нового життя, а значить, потрібно обов'язково залишити будь-який негатив та зустріти свято у атмосфері щастя і гармонії!

Також за традицією до вечері 6 січня готуються дванадцять пісних страв. Це можуть бути вареники з капустою і картоплею, всілякі запіканки, салати з овочів та інші страви. На столі також може бути і риба. Обов'язковим елементом Різдвяного столу є кутя.

Вечеряти вся сім'я сідає за стіл тільки, коли на небі з'являється перша зірка, яка символізує народження Сина Божого. До речі, незважаючи на те, що Різдво прийнято вважати сімейним святом, дозволяється запрошувати за стіл сусідів та знайомих. Не прийнято відмовляти в цей день нужденним людям.  У давні часи люди вважали, що сам Всевишній під виглядом нужденної людини може постати перед людьми і тому потрібно шанувати кожного гостя.

Ще одна традиція на Різдво - це ворожіння на судженого =) Різдвяні ворожіння завжди збуваються і вважаються найточнішими.