(050);(068);(056) 734-50-05
WhatsApp
(050);(068) 734-50-05
Viber
(050);(068) 734-50-05
Служба клиентской поддержки
КРУГЛОСУТОЧНО
укрengрус

Соціальна активність

Про ДоброДій:

У липні 2014 року засновниці Конкорд банку, сестри Олена Сосєдка-Мішалова та Юлія Сосєдка

вирішили створити унікальне місце онлайн-зустрічі будь-якої потреби із можливістю. Так з’явилась біржа благодійності «ДоброДій» за простою адресою: 248.dp.ua

Біржа стала інструментом, який у режимі реального часу показує:

  1. людей поруч, хто дійсно потребує допомоги. Кожен проект перед публікацією проходить повну перевірку дійсності наданих даних.
  2. те, як саме ви можете допомогти – грошима/речами/продуктами/волонтерством;
  3. об’єм допомоги, зібраний конкретним проектом станом на даний час;

Але найголовніше, «ДоброДій» гарантує отримання 100% вашої допомоги цим адресатом. Цієї можливості було досягнуто шляхом відмови від принципу «банківської таємниці» і тепер будь-яка людина може отримати повний доступ до руху грошей по розрахунковому рахунку та провести повний аудит фінансів Біржі в будь-якому з відділень Конкорд банку.

       Усі документи та фотозвіт, що підтверджують отримання допомоги адресатом, обов'язково публікуються під кожним закритим проектом.

          Окрім цього, всі складності, пов'язані з перерахуванням коштів були ліквідовані, і тепер весь процес діяння добра займе не більше 30 секунд.

 

Усі ці фактори допомогли сформувати величезну довіру до Біржі, завдяки чому лише за три місяці своєї роботи «ДоброДій» зібрав близько 1 мільйона гривень допомоги. І це лише початок!