• БІЗНЕСУ
  • ПРИВАТНИМ ОСОБАМ
  • ПРО БАНК
  • ВІДДІЛЕННЯ та БАНКОМАТИ
  • ПАРТНЕРАМ
  • Private Banking
  • Цифрові проєкти та партнери
​Concord bank розігрує «комунальні канікули» на 6 місяців серед усіх, хто сплатить будь-що картками Mastercard

У рамках нової акції Concord bank дає можливість отримати компенсацію оплати комунальних послуг протягом 6 місяців. Тобто банк влаштовує переможцям розіграшу приємну комунальну «відпустку». Сума компенсації фіксована: по 5 000 грн щомісяця на кожного клієнта, якому посміхнулась удача.

Для участі в акції потрібно лише розрахуватися своєю карткою Mastercard від Concord bank за товари чи послуги в будь-якому іншому місці. Акція діє три місяці – у період 1 листопада 2019 року по 1 лютого 2020 року. У розіграші беруть участь тільки картки Mastercard от Concord bank, на котрих зафіксовано більше ніж 10 транзакцій (кількість здійсненних оплат) за один календарний місяць. Розіграш буде проводитись тричі – банк щомісяця (5 грудня, 8 січня та 5 лютого 2020 року) за допомогою генератора випадкових значень https://www.randomes.top/ буде обирати по 3 переможці у кожному розіграші. Тобто всього буде 9 щасливчиків, які отримають компенсації.

Після проведення кожного розіграшу Банк, зв'яжеться з переможцем за допомогою смс або телефонного дзвінка, в якому повідомить про умови акції та дати отримання призу (не пізніше 4-х днів після проведення розіграшу).

Переможці кожного розіграшу також будуть оголошені в соціальних мережах банку на Facebook, Instagram і Telegram.

Під компенсацією оплати комунальних послуг, мається на увазі щомісячне зарахування на картку-переможця грошової винагороди у розмірі 5 000* грн протягом 6 місяців, які переможець зможе використати для оплати комунальних платежів.

Якщо у вашому гаманці ще немає картки Mastercard від Concord bank, можете отримати її в будь-якому відділенні Банка або замовити на сайті тут

Залишились питання? Телефонуй: (050), (068), (0562) 734 50 05


*Згідно Податкового кодексу України, з доходу клієнта відраховується ПДФО у розмірі 18% від доходу та військовий збір у розмірі 1.5% від доходу

Поділитися в соціальних мережах