• БІЗНЕСУ
  • ПРИВАТНИМ ОСОБАМ
  • ПРО БАНК
  • ВІДДІЛЕННЯ та БАНКОМАТИ
  • ПАРТНЕРАМ
  • Private Banking


CONCORDBANK – інноваційний банк, який йде крок у крок з часом. Це дружня команда висококваліфікованих спеціалістів, які живуть спільною ідею вдосконалення та розвитку. Це спільнота проактивних і творчих особистостей, які ніколи не зупиняються на досягнутому, щодня дізнаючись про щось нове та використовуючи це у своїй роботі. Це дружний колектив однодумців, які радо діляться своїм досвідом один з одним і ніколи не відмовляють у допомозі. З нами весело, з нами продуктивно, з нами пізнавально, з нами перспективно і з нами ти зможеш підключитись до Всесвіту!


У дружню команду нашого банку потрібні:


React Native Developer

Інноваційний банк Комфортні умови Постійний розвиток
FinTech-підрозділ розробляє продукти та сервіси на основі власних IT-технологій Медична страховка, офіційне працевлаштування, конкурентна зарплата. Уроки англійської, різноманітні курси та участь у конференціях.


SQL developer

Окремий офіс IT-відділу Дотримання КЗпП Навчання нон-стоп
Комфортні умови для «айтішників», швидкі комунікації, море кави та печиво Поважаємо своїх працівників та їхні права. Англійська, курси, тренінги за наш кошт — невід'ємна частина кар'єрного зростання.


Java-розробник

Без овертаймів Офіційно та прозоро Конкурентна заробітна плата
Цінуємо працьовитих, проте навантажуємо помірно Офіційне працевлаштування та повне дотримання КЗпП. Дохід, який відповідає професії та рівню підготовки.


Event-маркетолог

Професійний розвиток Повний соцпакет Відмінна команда
Безліч цікавих завдань, щодня нові заходи, навчання та курси. У тому числі премії та медична страховка. Ходимо на роботу, тому що любимо її!


Оператор Сall-центру

Зручні умови роботи Офіційне працевлаштування Конкурентний дохід
Корпоративний «розвіз», медична страховка та гнучкий графік. Станеш частиною нашої команди вже з першого дня роботи. Вище, ніж у більшості контактних центрів.

Цікаво? Відправляй свою резюме на пошту: o.kostiuk@concord.ua

У темі листа напиши вакансію, на яку претендуєш, і чекай на дзвінок з CONCORDBANK!

Хай щастить ;)

АТ «АКБ «КОНКОРД» — Банк, в якому працюють висококваліфіковані фахівці, здатні оперативно вирішувати найскладніші завдання і задовольняти потреби клієнтів.
Співробітники АТ «АКБ «КОНКОРД» мають унікальну можливість отримувати нові знання, підвищувати свій професійний рівень.
АТ «АКБ «КОНКОРД» своїм співробітникам надає комфортні умови праці, динамічну робочу атмосферу, своєчасну гідну оплату праці.Якщо Ви зацікавлені в приєднанні до проактивної команди АТ «АКБ «КОНКОРД», Ви можете повідомити нас про себе по наступним реквізитам:

HR Управління АТ «АКБ «КОНКОРД» : (0562) 31-04-38, (0562) 31-13-38

e-mail: o.kostiuk@concord.ua