Інше
Меню
Укр
  • БІЗНЕСУ
  • ПРИВАТНИМ ОСОБАМ
  • ПРО БАНК
  • ВІДДІЛЕННЯ та БАНКОМАТИ
  • ПАРТНЕРАМ
  • Private Banking
  • Цифрові проєкти

Чому депозити від ConcordBank саме для тебе

  • Можливість обрати депозит під свої потреби: лише збереження або накопичення.
  • Депозитні вклади — це пасивний заробіток без жодних зусиль.
  • Постійний дохід, захищений від інфляції.
  • Можливість накопичення або збереження в іноземній валюті.
  • Зберігання грошей у надійному банку безпечніше, ніж вдома «під матрацом».

Запитання та відповіді

Що таке депозит і як він працює?

Клієнт вносить кошти на депозитний рахунок банку. За умовами договору банк зобов'язаний зберегти та повернути отримані кошти, а потім за користування ними виплатити погоджений розмір відсотків. Активами можуть виступати кошти або дорогоцінні метали.

Які депозити найвигідніші?

Дохідність залежить від валюти депозиту. Депозити в гривні дозволяють отримати найбільший дохід завдяки високим процентним ставкам.

На що звернути увагу під час оформлення депозиту?

  • Можливість змінення банком процентної ставки протягом дії вкладу.
  • Умови повернення коштів після закінчення терміну депозиту та продовження договору.
  • Спеціальні умови щодо дострокового повернення депозиту.
  • Участь банку у Фонді гарантування вкладів.

Який податок на депозити в Україні?

Зараз вкладники з доходу на депозити повинні віддати держбюджету 19,5 % податків. З них 18 % — це податок на прибуток фіз. осіб, 1,5 % — військовий збір.

Чому банк має бути учасником Фонду гарантування вкладів?

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб регулюється Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Сьогодні практично всі банки в Україні, у тому числі АТ «АКБ «КОНКОРД» (АТ «АКБ «КОНКОРД» свідоцтво учасника Фонду № 184 від 22.11.2012), є його учасниками.

Відповідно до ЗУ № 2180-IX від 01.04.2022 року, протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення або скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному обсязі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Після закінчення трьох місяців з дня припинення або скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше ніж 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

З доходу клієнта віднято ПДФО у розмірі 18% від доходу та військовий збір у розмірі 1,5% від доходу

ConcordBank - постійний учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №193 від 18.01.2007 р.)

Файли для завантаження

Істотні характеристики строкових вкладів

Публічний договір

 

Програми лояльності:

1. При переоформленні вкладу у відділенні банку - ставка збільшується на 0,3% в національній валюті та на 0,1% в іноземній валюті з одночасним виконанням умов:

  • сума вкладу дорівнює та/або перевищує попередню суму вкладу;
  • переоформлення здійснюється протягом 10 робочих днів з дня закриття попереднього вкладу в Банку, крім вкладів «Класичний+» строком на 1 міс., та «Накопичувальний» строком на 1 міс., по цім вкладам діє автоматична лонгація договору у останній день дії вкладу.

2. Програми лояльності розповсюджуються на вклади «Класичний+» та «Накопичувальний», крім «Класичний+» строком на 1 міс., та «Накопичувальний» строком на 1 міс..

 

Попередження про можливі наслідки для вкладника в разі користування послугою банківського вкладу (депозиту).

  1. Вкладник має право відмовитись від укладання договору про оформлення банківського вкладу (депозиту), якщо таке право передбачено законом.
  2. Прибуток, який отримано вкладником як проценти за банківським вкладом (депозитом), підлягає оподаткуванню відповідно до умов чинного законодавства України.
  3. Прибуток, який отримано вкладником як проценти за банківським вкладом (депозитом), може призвести до втрати та / або зменшення пільг або субсидій, якщо вкладник їх отримує.
  4. Зараховуючи кошти на вкладний (депозитний) рахунок, відкритий у банку, банк зобов’язується їх повернути на умовах укладеного договору.
  5. Банк не має права в односторонньому порядку вносити зміни до договорів банківських вкладів (депозитів), якщо інше не передбачено договором або законом.
  6. Додаткові послуги, які пов’язані із залученням банківського вкладу (депозиту), відсутні.
  7. Банку забороняється вимагати від вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку та / або спорідненої чи пов’язаної з банком особи як обов’язкову умову для користування цією банківською послугою.
  8. У разі відсутності / скасування пролонгації суму вкладу (депозиту) з нарахованими процентами буде повернуто вкладнику на рахунок, визначений вкладником у договорі.
  9. У разі несвоєчасного звернення вкладника до банку щодо повернення банківського вкладу (депозиту), такий вклад (депозит) буде пролонговано на новий строк і на умовах, які передбачені умовами договору, якщо така пролонгація передбачена умовами укладеного договору банківського вкладу (депозиту).
  10. Вкладник може відмовитись від отримання рекламних матеріалів банку, звернувшись до call-центру банку за номерами телефонів +38 (050) 734 50 05, +38 (068) 734 50 05, +38 (056) 734 50 05 або залишивши відповідну заявку на сайті банку.

 

Архів процентних ставок

Залишити заявку
Залишити заявку