Укр
Як Приватному підприємцю працювати, не встаючи з дивану?

У вас ПП і ви хочете здійснювати будь-які угоди, нараховувати зарплати, стежити за бухгалтерією БЕЗ ВІЗИТА В БАНК? Тепер досить просто зареєструватися у безкоштовному онлайн-банкінгу для юросіб - icON business від Concord bank.

Наприклад, один наш клієнт - постачальник кави з Південної Америки, і кожен місяць він купує від 100 тисяч доларів для закупівлі товарів, - пояснює Перший заступник голови правління Concord bank Юрій Задоя. - Згідно із законом, для цього юрособі потрібно показати контракт, інвойс, підтвердити джерело походження його коштів і т. д. Раніше все це займало багато днів і годин походів в банк. Сьогодні все робиться за
допомогою декількох кліків в icON business.


Як конкретно icON business допомагає бізнесу?

Інша ситуація: ви перебуваєте у відрядженні в Німеччині, готуєтеся до нового аграрного сезону і вам потрібно терміново зі свого рахунку оплатити трактор вартістю в 100 тисяч гривень. З будь-якого ПК ви заходите в icON business, обираєте опцію «Платіж зі свого реквізиту ... ..» - дві хвилини і все готово.

Якщо в кінці ми хочемо підбити всю бухгалтерію без допомоги бухгалтера, в icON business ми з легкістю сформуємо виписки по платежах.

Разом: купити 100 тисяч доларів, підписати контракт, заплатити за трактор і підбити всю бухгалтерію, не заходячи в банк, можна менше, ніж за півгодини.


Як під'єднатися?

1. Відкриваємо рахунок в Concord bank;

2. При відкритті рахунку вам видають пароль і логін для безкоштовного використання icON business;

3. При виникненні будь-яких запитань ви телефонуєте:

(0562) 31-04-37, (067) 818-80-48. У неробочі дні: (050); (068); (056) 734-50-05

Поділитися в соціальних мережах
consultation
Отримайте відповіді на ваші запитання!
Зателефонуйте мені