Укр
На посаду Голови правління Конкорд банку був назначений Валентин Міняйло!

Привітайте!

Щойно надійшов лист від НБУ про підтвердження на посаду Голови правління Конкорд банку!

А чи ви знали, що колись Валентин Францевич був Головою Партії зелених у Дніпрі, а за першою освітоюі він … викладач математики. Найбільшою мрією нового керівника є – зацікавити малий та середній бізнес збільшити свою частку у ВВП і посунути олігархічний бізнес. Валентин Міняйло закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Викладач математики» , після чого проходив практику в школі, а потім у якості вихователя працював багато років в дитячому таборі «Юність» . До речі, це надихнуло одного із його вихованців через багато років заснувати відомий на всю країну табір «Аврора» у Скадовську. Свою банківську діяльність Валентин розпочав у 1985 році у «Стройбанку» (на той час у радянській Україні було всього два банки – «Стройбанк» (займався фінансуванням капітального будівництва і реконструкцій) і «Держбанк» (видавав гроші). А вже в 1989 році було засновано перший комерційний банк в Україні -«Укрінбанк», де пан Міняйло став заступником директора Дніпропетровського філіалу.

- Я обожнював банківську роботу, проте вона не давала великих грошей, а в мене вже була сім’я, дитина, зобов’язання. – Згадує Валентин Міняйло. – Тож у кінці 90-х я пішов із банка до приватної фірми. За деякий час я заробив на ремонт у своїй квартирі, а потім і на автомобіль… Але потім ностальгія по банківській праці досягла межі, я не витримав і повернувся у банк. Це було дніпродзержинське відділення банку «Індекс». Моя команда з 12-ти людей швидко зробила його прибутковим. Це так вразило керівника Дніпрпетровського регіонального управління банку «Надра», що він перебуваючи в Дніпродзержинську, завітав до відділення і запросив мене на роботу в банк «Надра» своїм заступником. Так у 2003 році я і став заступником директора регіонального управління банка «Надра» у Дніпрі. Ще працюючи в «Індекс-банку», у 2002 році, Валентин Міняйло знайомиться із сестрами Оленою та Юлією Сосєдками, які у 2006 році засновують у Дніпрі Конкорд банк, і ті запрошують його стати начальником відділу кредитного аналізу, а вже у 2009 році він очолив і весь банк. На цій посаді прокерував аж до 2014 року і «спокійно собі вийшов на пенсію» - як сміється сам пан Міняйло (на справді, він продовжував займати посаду радника Голови правління). Але ж не тут-то було і, після перерви, у лютому 2017-го акціонери повернули його на керівну посаду. Окрім цього, Валентин Міняйло – член Ради Дніпропетровського банківського союзу, що об’єднує усі українські банки з метою захисту їх інтересів.

- Найважливішим завданням банку сьогодні я вважаю підтримку малого та середнього бізнесу з метою збільшення його частки у ВВП. – Каже Голова правління Конкорд банку.

– У цивілізованому світі його частка становить 50% і більше, а в Україні – до 10%. Тобто країною керує великий бізнес олігархів і саме він впливає на президента, парламент, ціноутворення… Зменшення частки великого бізнесу дозволить вести здорову економіку. Тому задача банків – максимально зацікавити усіх, хто ще не втратив надію зробити свій вклад в скарбничку нашого ВВП.

Поділитися в соціальних мережах
consultation
Отримайте відповіді на ваші запитання!
Зателефонуйте мені