Замовляйте ID-паспорт, сидячи на дивані, без черг на подачу документів

Ви знали, що майже будь-які державні довідки, паспорти, документи, дозволи можно оформити не виходячи з дому на порталі державних послуг iGov? Більше ніяких трьохгодинних черг! Усе – від довідки про несудимість до дозволу на зберігання зброї чи закриття ФОПу.

Причому, якщо ви – клієнт КОНКОРД банку, вам не потрібно особисто приносити документи у державну установу, щоб подати заявку на оформлення. За вас це зробить банк!

Просто заходимо на портал igov.org.ua, шукаємо потрібну нам послугу і обираємо – "вхід через КОНКОРД банк". Таким чином, наш банк ідентифікує вас і надасть порталу підтвердження, що ви і є дійсно та особа, чиї дані ви вказуєте на сайті і для підтвердження цього надасть всі необхідні документи.

Одна з найпоширеніших – оформлення паспорта громадянина України особам, які досягли 16-річного віку, в формі ID карти. Щоб замовити такий паспорт, не виходячи з дому:

  • 1. Заходимо на портал igov.org.ua.
  • 2. У розділі "Громадянам: Посвідчення особи, громадянство, місце проживання" обираємо пункт "Оформлення паспорта громадянина України особам, які досягли 16-річного віку у формі ID карти".
  • 3. Обираємо область, місто та спосіб входу в систему – "Bank ID – через КОНКОРД банк".
  • 4. Після входу в систему потрібно уточнити деяку інформацію (телефон, пошта, а також дату і час, в які вам зручно прийти до Державної міграційної Служби (ДМС, щоб забрати паспорт).
  • 5. Скани документів для подачі заявки з вашого дозволу за вас передасть до порталу наш банк. Але для отримання вже готового паспорту потрібно буде прийти самостійно, взяв із собою ОРИГІНАЛИ документів (перелік ви отримаєте на e-mail).
  • 6. Після цього ваша заявка буде прийнята в роботу, а ви отримаєте e-mail підтвердження – лист на пошту.
Поділитися в соціальних мережах
consultation
Отримайте відповіді на ваші запитання!
Зателефонуйте мені