• БІЗНЕСУ
  • ПРИВАТНИМ ОСОБАМ
  • ПРО БАНК
  • ВІДДІЛЕННЯ та БАНКОМАТИ
  • ПАРТНЕРАМ
  • Private Banking
Головою Правління Concord bank призначено Юрія Задою


24 січня Правління Національного банку прийняло рішення погодити Задою Юрія Анатолійовича на посаду Голови Правління Конкорд банку.

До цього Юрій Задоя був виконуючим обов'язки Голови Правління АТ АКБ «Конкорд» з листопада 2018 року (з березня 2017 – заступник Голови Правління і перший заступник Голови Правління)


За цей час:

- капітал Конкорд банку збільшено з 200 мільйонів гривень до 270, кредитний портфель юросіб зріс з 285 мільйонів до 418 мільйонів, фізосіб – з 15 мільйонів до 49-ти, активи – з 673 мільйонів до 1 мільярду гривень.

- Банк став принциповим членом VISA (лише 8 банків із 82 існуючими мають такий статус), запустив Masterpass, GooglePay, став банком №1 по роботі з міжнародними картками для ІТ спеціалістів у валюті (операцій більше 1 мільйону доларів у місяць).

- У листопаді кредитний рейтинг Конкорд банку підвищено до рівня uaAA з прогнозом «стабільний» (такий рейтинг у компаній рівня "Укрпошта", "Приват банк" і т.д.), а ще банк першим в Україні запустив мобільну версію Bank ID із технологією QR-коду спільно з Приват банком.

- Крім того банк запустив програму медичного страхування усіх співробітників та провів разом з Біржою благодійності ДоброДій ряд заходів – від квіткового ярмарку до благодійної барахолки, зібравши більше 300 тисяч гривень на медичне обладнання для сиріт та важкохворої малечі.


У найближчих планах нового Голови Правління – відкриття першого спеціалізованого VIP-відділення Concord bank у Дніпрі та другого відділення у Харкові, а також – позачергове збільшення капіталу банку до 300 мільйонів гривень.

З особистої справи:

Банківську кар'єру почав з 2006 року в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», перша керівна посада - начальник відділу продажів корпоративного бізнесу великих корпоративних клієнтів.

З 2011 р. по 2015 - керівник з корпоративного бізнесу Дніпровського регіону в ПАТ «Альфа-Банк» (Центральна Україна)

У 2015 став Радником Голови Правління в ПАТ Банк «Петрокомерц-Україна».

Поділитися в соціальних мережах